Чи вважаєте Ви за доцільне створення Асоціації Університетів України ?
 
Observ
eua
Європейська асоціація університетів PDF Друк Написати листа

Шановні члени Асоціації!

Маємо за честь запросити Вас на щорічну конференцію Європейської асоціації університетів «Стійкість європейських університетів», яка відбудеться в University of Warwick у Великобританії з 22 по 23 березня 2012 року.

У контексті головних змін, які відбуваються у європейській вищій освіті, щорічна конференція 2012 Європейської асоціації університетів залучає університетських лідерів в процес переосмислення моделей вищої освіти. Мета полягає у збереженні стійкості у XXI столітті у світовому освітянському просторі та у зростанні впливу університетів на конкурентоспроможність та високоякісні дослідження. На конференції буде розглянутий вплив різноманітних ініціатив та моделей, будуть визначені ключові проблеми університетів у переосмисленні систем ті їхніх власних інституційних стратегій.

На секціях конференції будуть визначені важливі елементи «стійкості» для індивідуальних університетів та для сектору. Це стане можливістю для членів Європейської асоціації університетів розглянути інституційні, національні та європейські стратегії та дії, які можуть бути впроваджені університетом задля реалізації стійкості та успішності європейських університетів і вирішення майбутніх проблем.

Члени Європейської асоціації університетів також запрошуються на Генеральні Збори, які відбудуться вранці 22 березня.

Європейська асоціація університетів закликає усіх членів взяти участь у щорічній конференції та Генеральних Зборах. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися на конференцію раніше.

Рання дата реєстрації на конференцію – 10 лютого 2012 року. Після цього терміну будуть застосовуватися пізня дата реєстрації т інша сума реєстраційного збору.

 

Суми реєстраційних внесків

 

Категорія

Ранній реєстраційний збір

(до 10 лютого 2012 року)

Пізній реєстраційний збір

(після 10 лютого 2012 року)

Члени ЄАУ 485€ 585€
Не члени ЄАУ 585€ 685€
Супроводжуюча особа 243€ 243€


Попередню програму та подальшу інформацію про конференцію можна знайти на сайті Європейської асоціації університетів (http://www.eua.be/warwick.aspx).

Чекаю на зустріч із Вами у Варвіку у березня 2012 року.

Щиро Ваш,

Професор Жан-Марк Рапп

Президент

Європейської асоціації університетів