Новини PDF Друк Написати листа

Ольвійський форум-2014 у Миколаєві

Члени Асоціації університетів України взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2014: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі», що проходила у Чорноморському державному університеті імені Петра Могили 4-6 червня 2014 р. .

Мета форуму - обмін міжнародним досвідом країн Причорноморського регіону щодо окреслення оптимальних шляхів, напрямів та характеру теоретичних, практичних і освітянських реформ, адаптованих до європейських стандартів з проблем державного управління, енергетики, екології, інформаційних технологій, філософії, політології, соціології та мовної культури в складних умовах глобальної фінансової і соціально-економічної кризи.

news_tm